Huttenbouw 2021 gaat niet door

Gisteren hebben wij als bestuur, uiteraard digitaal, bij elkaar gezeten om knopen door te hakken. Na alle voors en tegens te hebben afgewogen komen wij helaas tot de conclusie dat een huttenbouw B&O er voor 2021 niet inzit. Vanuit de gemeente is er te veel onzekerheid met betrekking tot het verstrekken van een vergunning. Gezien de hoeveelheid voorbereidingstijd die dit evenement met zich mee brengt en de start van de schoolvakantie over 2,5 week zagen wij, tot ons grote verdriet, geen andere optie. Het wordt te kort dag om een goed meerdaags evenement neer te kunnen zetten. Momenteel zijn we wel aan het kijken of er een mogelijkheid is om 1 dag iets leuks te kunnen organiseren voor alle kids vanaf 6 jaar uit onze wijk. Hier berichten wij later meer over, als daar meer duidelijkheid over is.