Wij zijn er klaar voor, we hebben groen licht en meer..!

Lichtjesavond 2023 is bijna rond, De bewoners brieven zijn uitgedeeld we hebben leuke acts uitgenodigd! De opening wordt weer spectaculair! De wijk van dit jaar is de Molenwijk! op uitnodiging van de enthousiaste bewoners. Mede dankzij het Postcode Buurtfonds kunnen we er weer een prachtig buurtfeest van maken!

Wij hopen dat onze wijk net zo enthousiast is, als wij zijn. Het is Burendag, dus zoek elkaar op en maak iets moois van je straat, versier je zelf, de wedstrijd is voor iedereen en de hele wijk, onze jury komt overal!

Let op we hebben nu ook een wedstrijd voor creatievelingen! Lekker bouwen in je vakantie! kijk even verder op onze site voor alle info! Nog even terugblikken? kijk dan op https://onswestfriesland.nl/2022/gemeente-hoorn/lichtjesavond-bangert-en-oosterpolder-fotoserie/